Urlopy lekarzy w dniach 04.08-15.08.2022

Jako że mamy wakacje, a sezon urlopowy trwa, nasi lekarze również zaplanowali dla siebie czas na odpoczynek i regenerację.

Poniżej przekazujemy Państwu informację o urlopach:

Lek. Dorota Czubowska: urlop w dniach 04.08.22-15.08.22

Lek. Hanna Kęczkowska-Kamola: urlop w dniach 04.08.22-05.08.22

Lek. Rafał Janowski: urlop w dniach 10.08.22-12.08.22

Lek. Anna Rogoża: urlop w dniu 05.08.22

Lek. Łukasz Derebas: urlop w dniach 03.08.22-10.08.22

Lek. Iwona Banaszek: urlop w dniach 11.08.22-18.08.22

Lek. Piotr Banaszek: urlop w dniach 11.08.22-18.08.22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.